Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28141
Назва: Удосконалення освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу.
Автори: Несторук, Наталія Анатоліївна
Ключові слова: якість освіти. компетентісний підхід, умови, принципи, інтеграція, міжпредметні зв'язки
Дата публікації: 2016
Видавництво: Черкаський національний університет
Бібліографічний опис: Несторук Н.А. Удосконалення освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу // Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: Збірник наук. праць. – Вип. № 6. – Черкаси, 2016. – С. 95-101
Короткий огляд (реферат): У статті розглядаються сучасні тенденції в підготовці фахівців, аналізуються питання якісного навчання майбутніх кваліфікованих робочих на засадах компетентісного підходу, з'ясовується умови реалізації в практику навчально-виховного процесу ПТНЗО та презентується його реального застосування на практиці.
Опис: У статті розглядаються сучасні тенденції в підготовці фахівців, аналізуються питання якісного навчання майбутніх кваліфікованих робочих на засадах компетентісного підходу, з'ясовується умови реалізації в практику навчально-виховного процесу ПТНЗО та презентується його реального застосування на практиці.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/28141
Розташовується у зібраннях:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.