Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28141
Title: Удосконалення освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу.
Authors: Несторук, Наталія Анатоліївна
Keywords: якість освіти. компетентісний підхід, умови, принципи, інтеграція, міжпредметні зв'язки
Issue Date: 2016
Publisher: Черкаський національний університет
Citation: Несторук Н.А. Удосконалення освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу // Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: Збірник наук. праць. – Вип. № 6. – Черкаси, 2016. – С. 95-101
Abstract: У статті розглядаються сучасні тенденції в підготовці фахівців, аналізуються питання якісного навчання майбутніх кваліфікованих робочих на засадах компетентісного підходу, з'ясовується умови реалізації в практику навчально-виховного процесу ПТНЗО та презентується його реального застосування на практиці.
Description: У статті розглядаються сучасні тенденції в підготовці фахівців, аналізуються питання якісного навчання майбутніх кваліфікованих робочих на засадах компетентісного підходу, з'ясовується умови реалізації в практику навчально-виховного процесу ПТНЗО та презентується його реального застосування на практиці.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/28141
Appears in Collections:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.