Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29125
Назва: Prime ends in the mapping theory on the Riemann surfaces
Автори: Volkov, Sergei
Ryazanov, Vladimir
Ключові слова: Riemann surfaces
Prime ends
mappings of finite distortion
boundary behavior
Sobolev classes
Дата публікації: 2017
Видавництво: Springer Link (United States)
Серія/номер: Volume 227, Issue 1, Journal of Mathematical Sciences;
Короткий огляд (реферат): The criteria for continuous and homeomorphic extensions to the boundary of mappings with finite distortion between domains on the Riemann surfaces by prime ends by Carath´eodory are proved
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29125
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Статья16.pdf126,41 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.