Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/24977
Назва: Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Юридична відповідальність на транспорті за правопорушення на транспорті »(для студентів заочної форми навчання напряму підготовки 6.070101 «Транспортні технології(автомобільний транспорт)»спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті» та «Організація і регулювання дорожнього руху» )
Автори: Куниця, А. В.
Виноградов, М. С.
Селезньова, Н. О.
Мастепан, А. М.
Ключові слова: водій
засіб транспортний
Дата публікації: 2012
Видавництво: Автомобільно-дорожній інститут державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет", вул. Кірова, 51, м. Горлівка, Донецька обл., Україна, 84646.
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Юридична відповідальність на транспорті за правопорушення на транспорті »(для студентів заочної форми навчання напряму підготовки 6.070101 «Транспортні технології(автомобільний транспорт)»спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті» та «Організація і регулювання дорожнього руху» )/ Укладачі: А.В. Куниця, М. С. Виноградов, Н. О. Селезньова, А. М. Мастепан. – Електрон. Дані.-Горлівка: ДВНЗ «ДонНТУ» АДІ, 2012.-1 електрон. Опт. Диск(CD-R); 12см.- Систем. вимоги: Pentium; 32 RAM; Windows 98/NT/XP; VS Word 2000.
Серія/номер: 16/87-2012-02;
Короткий огляд (реферат): Наведено вимоги до виконання та оформлення практичних робіт, а також основні теоретичні відомості щодо поняття та видів правопорушень на транспорті, адміністративної відповідальності за правопорушення, скоєні водіями транспортних засобів, оформлення справ про порушення Правил дорожнього руху особами, що управляють транспортними засобами; захисту прав учасників дорожнього руху; особливостей цивільно-правової відповідальності; захисту цивільних прав та кримінальної відповідальності за правопорушення у сфері транспорту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/24977
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали кафедри "Транспортні технології"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
МВ-16-87-Юридична відповідальність(практичні заняття).pdf1,43 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.