Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/24977
Title: Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Юридична відповідальність на транспорті за правопорушення на транспорті »(для студентів заочної форми навчання напряму підготовки 6.070101 «Транспортні технології(автомобільний транспорт)»спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті» та «Організація і регулювання дорожнього руху» )
Authors: Куниця, А. В.
Виноградов, М. С.
Селезньова, Н. О.
Мастепан, А. М.
Keywords: водій
засіб транспортний
Issue Date: 2012
Publisher: Автомобільно-дорожній інститут державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет", вул. Кірова, 51, м. Горлівка, Донецька обл., Україна, 84646.
Citation: Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Юридична відповідальність на транспорті за правопорушення на транспорті »(для студентів заочної форми навчання напряму підготовки 6.070101 «Транспортні технології(автомобільний транспорт)»спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті» та «Організація і регулювання дорожнього руху» )/ Укладачі: А.В. Куниця, М. С. Виноградов, Н. О. Селезньова, А. М. Мастепан. – Електрон. Дані.-Горлівка: ДВНЗ «ДонНТУ» АДІ, 2012.-1 електрон. Опт. Диск(CD-R); 12см.- Систем. вимоги: Pentium; 32 RAM; Windows 98/NT/XP; VS Word 2000.
Series/Report no.: 16/87-2012-02;
Abstract: Наведено вимоги до виконання та оформлення практичних робіт, а також основні теоретичні відомості щодо поняття та видів правопорушень на транспорті, адміністративної відповідальності за правопорушення, скоєні водіями транспортних засобів, оформлення справ про порушення Правил дорожнього руху особами, що управляють транспортними засобами; захисту прав учасників дорожнього руху; особливостей цивільно-правової відповідальності; захисту цивільних прав та кримінальної відповідальності за правопорушення у сфері транспорту.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/24977
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали кафедри "Транспортні технології"Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.