Please use this identifier to cite or link to this item: https://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/34436
Title: Розробка рішення з покращення покриття мережі GSM на звільнених територіях та на територіях що межують з зоною бойових дій в Донецької області
Other Titles: Development of a solution to improve GSM network coverage in liberated territories and territories bordering the war zone in Donetsk region
Authors: Зеленський, Олександр Миколайович
Keywords: безпроводова мережа
GSM
MIMO
антена
покриття
покоління
АТ-команди
модем
кодування
модуляція
Issue Date: Jun-2023
Publisher: Луцьк : ДонНТУ
Citation: Зеленський, О. М. Розробка рішення з покращення покриття мережі GSM на звільнених територіях та на територіях що межують з зоною бойових дій в Донецької області : випускна кваліфікаційна робота … бакалавра : 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітня програма «Телекомунікації та радіотехніка») / Зеленський Олександр Миколайович. – Луцьк : ДонНТУ, 2023. – 72 с.
Abstract: У випускній кваліфікаційній роботі автором запропоновано рішення з підвищення рівня проникнення телекомунікаційних послуг на території в зоні бойових дій та на звільнених територіях, зокрема відновлення та розширення покриття мережами операторів мобільного зв’язку з мінімальними капіталовкладеннями з урахуванням зруйнованої телекомунікаційної інфраструктури та інженерних мереж. Основна ідея полягає в розширенні покриття за рахунок впровадження багатоантенних способів прийому/передачі. В роботі автором приведені необхідні переналаштування програмного забезпечення модемного устаткування для можливості роботи в таких умовах.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/34436
Appears in Collections:ОС "Бакалавр" КІТА

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Zelenskyi_bach_2023.pdf1,97 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.