Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1650
Назва: Управління інвестуванням у людський капітал: методологія, оцінка, планування
Автори: Захарова, О.В.
Дата публікації: 2010
Видавництво: ДВНЗ "ДонНТУ"
Бібліографічний опис: Управління інвестуванням у людський капітал: методологія, оцінка, планування: монографія/ О.В. Захарова. - Донецьк: "ДВНЗ ДонНТУ", 2010. - 378 с.
Короткий огляд (реферат): Розглянуто теоретичні та методологічні засади управління інвестуванням у людський капітал. Удосконалено визначення сутності соціально-економічної категорії "інвестиції у людський капітал" та класифікацію видів інвестицій. Обгрунтовано виокремлення стадій життєвого циклу працівника на підприємстві із врахуванням його ставлення до власного професійного розвитку та досягнутого рівня професійної майстерності. Обгрунтовано комплексну систему наукових принципів інвестування у людський капітал. Визначено концептуальні засади формування загальної ефективності інвестування у людський капітал Запропоновано спеціальні показники оцінки ефективності та інтенсивності процесів інвестування у людський капітал на рівні підприємства. Обргунтовано систему бюджетного планування інвестицій у професійний розвиток працівників. Удосконалено науково-методичний підхід до формування моделі оцінки результативності інвестування у людський капітал на макро- та мікрорівні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/1650
Розташовується у зібраннях:Монографії кафедри менеджменту і господарчого права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Zaharova monofrafiya.pdf3,27 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.