Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15723
Назва: ЗВОРОТНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОТОКИ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ЯК ФАКТОР НЕБЕЗПЕКИ В ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІШАХТИ
Автори: Маренич, К.М.
Василець, С.В.
Дата публікації: 2012
Видавництво: ДВНЗ "Донецький національний технічний університет"
Бібліографічний опис: Зворотні енергетичні потоки асинхронних двигунів як фактор небезпеки в електромережі шахти: монографія / К.М. Маренич, С.В. Василець. – Донецьк: ДВНЗ «ДонНТУ», 2012. – 206 с.
Короткий огляд (реферат): Обґрунтована математична модель багатомашинного електротехнічного комплексу для аналітичних досліджень перехідних процесів з урахуванням особливостей функціонування системи електропостачання технологічної дільниці шахти. Визначено особливості впливу зворотних енергетичних потоків асинхронних двигунів споживачів на параметри електробезпеки шахтного дільничного електротехнічного комплексу в контексті утворення складової кількості електрики в колі витоку струму на землю в процесі та після захисного відключення шахтної дільничної електромережі. Монографія призначена для науковців, конструкторів і виробничників, що працюють в галузі створення, модернізації і експлуатації рудникового електроустаткування, а також може використовуватися як навчальний посібник: для аспірантів при дослідженні процесів в промислових електротехнічних комплексах; для студентів ВНЗ при вивченні відповідних розділів дисципліни «Електрообладнання та електропостачання гірничих підприємств»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/15723
Розташовується у зібраннях:Монографії
Монографії кафедри ГЕА

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
монография Маренич Василец.pdf17,57 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.