Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7642
Название: Методичні вказівки та завдання до виконання лабораторних робіт і контрольної роботи №2 з дисципліни: «Інформатика та комп’ютерна техніка»
Авторы: Ушакова, Тетяна Олександрівна
Павлиш, Володимир Миколайович
Ключевые слова: Visual Basic
Дата публикации: фев-2007
Издательство: Донецк, ООО "Норд Компьютер"
Библиографическое описание: Методичні вказівки та завдання до виконання лабораторних робіт і індивідуального завдання з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка». Частина 3 (для студентів очної форми навчання спеціальності 0502 «Менеджмент організацій») / В.М.Павлиш, Т.О.Ушакова. – ДонНТУ, КІІ ДонНТУ, 2009. – 59 с.
Краткий осмотр (реферат): Наведені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт і контрольної роботи № 2 з дисципліни «Інформатика та КТ» в середовищі Visual Basic для студентів-заочників спеціальностей 0501, 0502. Лабораторні роботи містять завдання по темах: «Знайомство з середовищем розробки проектів Visual Basic», «Проектування розв'язків лінійних задач засобами VB», «Проектування додатка, що реалізує обчислювальний розгалужений процес», «Проектування додатка на базі циклу з лічильником». Контрольна робота містить завдання по темах: «Проектування додатка на базі умовного циклу», «Використання масивів даних при розв’язанні задач». По кожному завданню наведено 10 варіантів та спосіб вибору контрольного завдання. Матеріал посібника містить також загальні методичні вказівки, що визначають зміст звіту до лабораторних робіт і контрольної роботи № 2 і вимоги до текстів програм відповідно до рекомендацій структурного програмування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/7642
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри загальнонаукової підготовки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
методичні вказівки з інформатики та КТ(pdf).pdf909,71 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.