Автореферати диссертації кафедри металургії сталі Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 6 з 6
Дата випускуНазваАвтор(и)
2011-03-23Розвиток теорії продування металу аргоном і вдосконалення технології позапічної обробки та розливання наднизьковуглецевих сталей.Пісмарьов, К.Є.; Писмарев, К.Е.; Pismaryov, K.E.
2010-10-12Вдосконалення інтегрованої схеми ресурсозберігаючих технологій для виробництва і розливання міді вогневого рафінування.Савєнков, Юрій Дмитрович; Савенков, Ю.Д.; Savenkov, Yu.D.
2007-09-20Вдосконалення технології і параметрів переливу сталі з проміжного ковша в кристалізатор високошвидкісної сортової МБЛЗШтепан, Евгений Викторович; Штепан, Євген Вікторович; Shtepan, Eugeny Victorovich
2010-03-20Розвиток теорії та технології ковшової обробки в сталеливарному модуліСафонов, Володимир Михайлович; Сафонов, Владимир Михайлович; Safonov, V.
2011-03-23Обгрунтування і вдосконалення технологічних параметрів процесу безперервного розливання сталі на високопродуктивних сортових МБЛЗУхін, Володимір Євгенович; Ухин, Владимир Егеньевич; Ukhin, V.Ye.
2010-10-15Обгрунтування параметрів руху кристалізатора машини безперервного лиття заготівок і вдосконалення його конструкціїАнтыкуз, Олег Васильевич; Антикуз, Олег Васильович; Antykuz, O. V.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 6 з 6