Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/33130
Назва: Дослідження та оптимізація параметрів роботи дутьових пристроїв котельні
Автори: Катренко, Віталій Олександрович
Ключові слова: тягодуттьовий пристрій
теплоенергетична установка
електропривод
котел
газовий тракт
турбомашина
моделювання
Дата публікації: 27-чер-2021
Видавництво: Покровськ: ДонНТУ
Бібліографічний опис: Катренко, В.О. Дослідження та оптимізація параметрів роботи дутьових пристроїв котельні : випускна кваліфікаційна рбота … магістра : 144 Теплоенергетика / Катренко Віталій Олександрович. – Покровськ: ДонНТУ, 2021. – 80 с.
Короткий огляд (реферат): Дипломна робота складається зі вступу, основної частини, яка включає чотири розділи, висновків, списку використаних джерел та додатків. У першому розділі наведено основи роботи тягодуттьових пристроїв теплоенергетичних установок - наведено загальні відомості про тягодуттьові пристрої та особливості їх роботи. У другому розділі були визначені параметри роботи тягодуттьового тракту котельної установки здійснено розрахунок параметрів горіння у топці котла та аеродинамічний розрахунок газового тракту. У третьому розділі визначено параметри, що впливають на ефективність роботи тягодуттьових пристроїв та досліджено кінематику потоку у відцентрових турбомашинах. У четвертому розділі здійснено моделювання роботи тягодуттьового пристрою взагалі і моделювання процесу протікання потоку у робочому просторі тягодуттьової машини зокрема.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/33130
Розташовується у зібраннях:ОС "Магістр" КІТА

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2021_М_ТЕПзм19_Катренко_ВО.pdf2,92 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.