Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31186
Назва: ЗМІСТОВНА НАПОВНЕНІСТЬ ТА ПРОБЛЕМАТИКА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІКИ ЗНАНЬ В УКРАЇНІ
Автори: Подлужна, Наталія Олександрівна
Ключові слова: економіка знань
регіон
інформаційне забезпечення; інформаційно-комунікаційні технології
інноваційний розвиток
статистичні дані
наука
освіта
бізнес
країна
Дата публікації: лис-2019
Видавництво: Покровськ; ДВНЗ ДонНТУ
Бібліографічний опис: Подлужна Н.О. Змістовна наповненість та проблематика інформаційного забезпечення формування економіки знань в Україні. Вісник Черкаського університету. Серія: Економічні науки. Черкаси: ЧНУ, 2018. Вип. 2. С. 102-111.
Короткий огляд (реферат): . У статті обґрунтовано, що діагностика процесу досягнення країною та її регіонами стану економіки знань повинна базуватися на оцінці стану функціонування основних соціальних інститутів, до складу яких відносяться держава, освіта, наука та бізнес. Встановлено, що інформаційне забезпечення знаннєвого зростання повинно ґрунтуватися на оцінці діяльності визначених соціальних інститутів за критеріями ступеня використання ними новітніх інформаційно-комунікаційних технологій та рівня їх інноваційного розвитку. Систематизовано існуючі показники, що відображені у статистичних збірниках України, які можна використати для оцінки ступеня становлення економіки знань у країні та її регіонах. Визначено особливості інформаційного забезпечення оцінки процесу використання та розвитку інформаційно-коммунікаційних технологій на підприємствах України, які доцільно використати для оцінки стану економіки знань.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31186
Розташовується у зібраннях:Наукові праці викладачів кафедри економіки, обліку і оподаткуванняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.