Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28190
Назва: Дослідження використання різних типів гальм у підйомному обладнанні
Автори: Зінов'єв, Сергій Миколайович
Придатько, Ігор Владиславович
Рева, Олександр Олегович
Пономарьов, Сергій Володимирович
Ключові слова: дискові гальма, барабанні гальма, колодки, диск, підйомні машини, гальмівні системи, виконавчі органи, аварійне гальмування.
Дата публікації: 11-кві-2017
Видавництво: Покровськ. ІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Бібліографічний опис: Зінов'єв С.М., Придатько І.В., Рева О.О., Пономарьов С.В. Дослідження використання різних типів гальм у підйомному обладнанні // Збірник наукових праць за результатами всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні аспекти механізації та автоматизації енергоємних виробництв», Індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 11-12 квітня 2017 року. – С. 48-52
Короткий огляд (реферат): В даній статті описується проведене дослідження використання окремих типів гальм та їх доцільність у наземному та підземному обладнання. Виконується аналіз та порівняння дискових та барабанних гальмівних установок на шахтному підприємстві.
Опис: В даній статті описується проведене дослідження використання окремих типів гальм та їх доцільність у наземному та підземному обладнання. Виконується аналіз та порівняння дискових та барабанних гальмівних установок на шахтному підприємстві.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28190
Розташовується у зібраннях:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.