Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1274
Назва: Вопросы устойчивости олигополистических структур в институциональной теории
Автори: Казанцева, Е.Г.
Ключові слова: экономические системы
economic systems
институциональные структуры
institutional structures
олигополия
oligopoly
Дата публікації: 2006
Видавництво: Донецький національний технічний університет
Бібліографічний опис: Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: економічна. Випуск 103 - 3 - Донецьк, ДонНТУ, 2006. - С. 102 - 106
Серія/номер: Економічна;21
Короткий огляд (реферат): В докладе рассмотрены вопросы исследования устойчивости экономических систем, в частности олиголистических структур, в рамках институциональной теории.
Опис: The report deals with the research of stability of economic systems within the framework of the institutional theory.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/1274
Розташовується у зібраннях:Випуск 103-3



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.