Please use this identifier to cite or link to this item: ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/31654
Title: АНАЛІЗ МЕТОДІВ БОРОТЬБИ З ЕНДОГЕННИМИ ПОЖЕЖАМИ ТА ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЗАХОДІВ В УМОВАХ ДП «ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ «КРАСНОЛИМАНСЬКА»
Authors: Біла, Неля Степанівна
Тюрін, Євген Анатолійович
Бредіхіна, Наталія Сергіївна
Keywords: самозаймання
прогнозування
ендогенні пожежі
гірський масив
вуглекислий газ
локалізація
концентрація кисню
Issue Date: 2019
Citation: Проблеми розвитку гірничо-промислових районів: матеріали II-ї міжнародної науково-практичної конференції / під ред. Мерзлікіна А.В. – Покровськ: ДВНЗ «ДонНТУ», 2019. – С. 52-70.
Abstract: У даній статті розглянуті фактори, що впливають на схильність вугілля до самозаймання, а також основні причини виникнення пожеж. На підставі факторів, а також основних причин виникнення пожеж, розглянуті перспективні способи профілактики і гасіння пожеж шляхом застосування способу інертизації за допомогою азоту, а також шляхом нагнітання цементно-мінеральної суміші «Carbofill» через раніше пробурені свердловини. Наведені способи запобігання та локалізації ендогенних пожеж в умовах ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська». Виконано розрахунок параметрів пінного способу боротьби з самонагріванням (самозайманням) вугілля, розглянуті профілактика і гасіння пожеж шляхом застосування фенольної смоли «Carbofill».
URI: http://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/31654
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри ОП

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Біла, Тюрін, Бредіхіна.pdf901,11 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.