Please use this identifier to cite or link to this item: https://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/29812
Title: Розробка технологї повторного використання виробок в умовах пласта l1 шахти «Котляревська»
Other Titles: Development of the technology of re-use of workings in conditions of the reservoir l1 of Kotlyarevskaya mine
Authors: Гіжа, Микола Павлович
Keywords: повторне використання
змiщення
засiб охорони
породно-бетонна сумiш
Issue Date: Dec-2018
Publisher: Покровськ: ДВНЗ ДoнНТУ
Citation: Гiжа, М.П. Розробка технологї повторного використання виробок в умовах пласта l1 шахти «Котляревська»: Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 184 «Гірництво» (освітня програма «Розробка родовищ та видобування корисних копалин»)/ М.П. Гіжа: Покровськ: ДВНЗ ДоНТУ, 2018. – 77с.
Series/Report no.: Розробка родовищ та видобування корисних копалин;
Abstract: У квалiфiкацiйнiй роботi розrлянутi умови вiдробки запасiв пласта l1 шахти «Котляревська» ДП «Селидiввуriлля». Обгрунтовано необхiднiсть повторноrо використання виробок та розробки засобiв її охорони. Встановлено, що для забезпечення експлуатацiйноrо стану пiдrотовчих виробок по пласту l1 необхiдно використання засобiв охорони з обмеженою пiддатливiстю. Запропоновано удосконалити даний засiб охорони смуrою з пакетованих бетонних сумiше «Такхард», для чого передбачаеться у мiшки засипати породно-бетонну сумiш. Тодi вартiсть пакету з сумiшшю для викладування смуrи може бути зменшено в 2 рази у порiвняннi з мiшков заповненим сумiшшю «Текхард». Для умов пласту l1 розроблений паспорт крiплення та управлiння покрiвлею з врахуванням результатiв проведених дослiджень.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/29812
Appears in Collections:ОС "Магістр" Гірничого факультету

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2018_РККм-17_Гіжа М.П..pdf6,3 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.