Please use this identifier to cite or link to this item: https://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19069
Title: Дидактичне проектування цілей і змісту професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки (на прикладах професій елек-троенергетичного профілю): навчально-методичний посібник
Authors: Костюченко М.П.
Issue Date: 2007
Publisher: ДІПО ІПП
Citation: Костюченко М.П. Дидактичне проектування цілей і змісту професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки (на прикладах професій електроенергетичного профілю): навчально-методичний посібник. - Донецьк, ДІПО ІПП, 2007. - 98с.
Abstract: Навчально-методичний посібник присвячений питанням дидактичного проектування. Розкривається сутність дидактичного проектування, етапи його проведення, співвідношення з дидактичним плануванням. Аналізується проек-тування цілей та змісту професійного навчання, структура та зміст уроків тео-ретичного і виробничого навчання. Наводяться зразки навчально-програмної документації та змісти уроків професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професіями електроенергетичного профілю. Навчально-методичний посібник розрахований на викладачів загальнотех-нічних і спеціальних дисциплін, майстрів і старших майстрів виробничого на-вчання, методистів і керівників ПТНЗ, методистів НМЦ ПТО, а також відповід-них слухачів інституту післядипломної освіти.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/19069
Appears in Collections:Монографії та посібники (ОПтаА)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Костюченко М.П.Книга 3.pdf1,25 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.