Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9290
Назва: ПЕРСПЕКТИВЫ ПРИМЕНЕНИЯ ПЫЛЕУГОЛЬНОГО ТОПЛИВА В ДОМЕННЫХ ЦЕХАХ УКРАИНЫ
Автори: Минаев, А.А.
Рыженков, А.Н.
Ярошевский, С.Л.
Коновалов, Ю.В.
Кузин, А.В.
Ключові слова: дутье
шихта
плавка
кокс
Дата публікації: 15-кві-2008
Видавництво: ДонНТУ
Бібліографічний опис: Донбас-2020: наука і техніка . виробництву: Матеріали IV науково- практичної конференції. м. Донецьк, 27-28 травня 2008 р. – Донецьк, ДонНТУ Міністерства освіти і науки, 2008.- 597 с.
Короткий огляд (реферат): В Україні на виробництво чавуну щорічно потрібно близько 2,5 млрд. м3 дорогого природного газу, що в сформованих економічних умовах є малоефектив- ним у порівнянні з технологією пиловдування. Показано, що в цей час в Україні створені передумови для швидкого та ефективного впровадження першого етапу технології з вдуванням у доменну піч пиловугільного палива в кількості до 120 кг/т чавуну.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/9290
Розташовується у зібраннях:Матеріали ІV науково-практичної конференції 2008 р.
Наукові роботи ректора ДонНТУ Мінаєва О.А.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
А.А. Минаев.pdf367,44 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.