Навчально-методичні видання кафедри обчислювальної математики і програмування Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 83
Issue DateTitleAuthor(s)
2007Методическое пособие по работе с графическими средствами DelphiНезамова, Л.В.; Гомжина, Е.В.
2009Методичні рекомендації по розробці додатків до курсових робіт засобами Microsoft PowerPointБєльков, Д.В.; Незамова, Л.В.
2009Методичні вказівки і завдання до лабораторних робіт по темі: «Основи роботи з текстовим процесором MS WORD»Зензеров, В.І.; Славінська, Л.В.
2006Методическое пособие. Основы алгоритмизации.Ефименко, К.Н.; Добровольский, Ю.Н.; Ильяшенко, В.С.
2008Методические указания и задания к лабораторным работам по курсу «Информатика и основы программирования»Добровольский, Ю.Н.; Ефименко, К.Н.
2009Методичні вказівки і завдання до лабораторних робіт за курсом «Інформатика і основи програмування»Єфіменко, К.М.; Добровольський, Ю.М.
2007Методические рекомендации и задания к курсовой работе по дисциплине “Информатика” (для студентов специальности МАШ, ПТМ, ГПМ)Добровольский, Ю.Н.; Ефименко, К.Н.
2009Методичні вказівки щодо виконання курсової роботи з дисципліні «Інформатика, ОТ і програмування» для студентів денної форми навчання фізико-металургійного факультету, ДонНТУАнохіна, І.Ю.; Кононенко, І.М.
2008Методическое пособие по курсу «Информатика и компьютерная техника» (раздел «программирование в среде Delphi») для студентов физико-металлургического факультетаПавлыш, В.Н.; Анохина, И.Ю.; Кононенко, И.Н.
2008Конспект лекций для выполнения лабораторных работ по курсу «Информатика и вычислительная техника» (раздел «Процессор электронных таблиц MICROSOFT EXCEL») для студентов физико-металлургического факультетаАнохина, И.Ю.; Кононенко, И.Н.
2008"Особливості обробки табличних даних EXCEL в IDE на мові VBA": Методичні вказівки і завданняЗензеров, В.І.; Славінська, Л.В.; Єдемська, Є.М.
2008"Основы программирования в среде Visual Basic for Application". Методические указания и задания к выполнению лабораторных работЗензеров, В.И.; Славинская, Л.В.; Едемская, Е.Н.
2009"Основи алгоритмізації і програмування на мові VBA". Методичні вказівки і завданняЄдемська, Є.М.; Славінська, Л.В.
2008Методичний посібник до курсу «Алгоритмізація та програмування» для студентів заочного факультетуБєльков, Д.В.; Копитова, О.М.; Павлиш, В.М.
2008Методичні вказівки і завдання до курсової роботи з дисципліни «Основи інформаційних технологій і програмування» для студентів спеціальності «Енергетичний менеджмент»Копитова, О.М.; Грідін, С.В.
2009Курс лекцій з основ інформаційних технологій і програмування для студентів фізико-металургійного факультету (частина 1. Алгоритмізація і основи програмування в Delphi)Копытова, О.М.
2009Методичний посібник з економічної інформатики для студентів заочного факультетуКопитова, О.М.; Павлиш, В.М.
2010Методичні вказівки і завдання до курсової роботи з дисципліни «Інформатика» для студентів факультету механіки і машинобудуванняКопитова, О.М.; Веретельник, С.П.; Толкачов, О.Е.
2011Курс лекцій з комп’ютерної графіки для студентів всіх форм навчання галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво»Копытова, О.М.
2007Методичні рекомендації і завдання до самостійної роботи по інформатиці (для студентів економічних спеціальностей очної і заочної форм навчання) (російською мовою)Павлиш, В.М.; Тарабаєва, І.В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 83