Клименко І.В. Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 7 з 7
Дата випускуНазваАвтор(и)
12-10-17ВЛИЯНИЕ СКОРОСТНОЙ АСИММЕТРИИ НА ЗАГРУЖЕННОСТЬ ЧИСТОВОЙ КЛЕТИ ТОЛСТОЛИСТОВОГО ПРОКАТНОГО СТАНАКлименко, И.В.
2010-11-23Методичні вказівки до лабораторного практикуму з дисципліни "Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання"Клименко, И.В.; Голдобин, В.А.; Хиценко, А.И.
2010-11-23Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з курсу «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання» (для студентів напрямку “Інженерна механіка” і “Машинобудівництво”)Клименко, И.В.; Хиценко, А.И.; Голдобин, В.А.
2011-02-08Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання» (для студентів напрямів підготовки «Інженерна механіка» та «Машинобудування» )Клименко, И.В.; Хиценко, А.И.; Голдобин, В.А.
2011-11-17Влияние управляемой скоростной асимметрии на точность геометрических параметров толстых листовКлименко, И.В.; Рябуха, А.А.; Литвинов, М.В.
2010-09-23Влияние асимметричного процесса прокатки на механические свойства готовых листовКлименко, И.В.; Пархоменко, А.С.
2008-06-05Процесс изготовления листов с регулируемой шероховатостью для штамповкиКлименко, И.В.; Кучеренко, С.В.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 7 з 7