Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9581
Название: Генерація стійких блокових методів для розв’язання жорстких диференційних рівнянь і їх систем
Generation of Stable Methods for Stiff Differential Equations and Their Systems Solving
Авторы: Дмитрієва, О.А.
Ключевые слова: паралельне моделювання
швидко-уповільнена система
сингулярно – збурена система
блоковий метод
завдання Коші
жорстка система звичайних диференціальних рівнянь
parallel modeling
quickly-slow system
singularly perturbed system
block method
Cauchy problem
stiff system of the ordinary differential equations
Дата публикации: 18-ноя-2011
Издательство: Донецкий национальний технический университет
Библиографическое описание: О.А. Дмитрієва. Генерація стійких блокових методів для розв’язання жорстких диференційних рівнянь і їх систем// Наукові праці Донецького національного технічного університету, серія «Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка»,вып. 14 (188), Донецк, ДонНТУ, 2011. – С.36-43.
Краткий осмотр (реферат): У роботі розглядаються проблеми, пов'язані з паралельним моделюванням динамічних систем, що відносяться до класу швидко-уповільнених, або сингулярно - збурених. Розглянуті питання генерації і паралельної реалізації блокових методів розв’язання завдання Коші для жорстких звичайних диференціальних рівнянь і їх систем з варіацією кроку. Доведена А-стійкість однокрокових багатоточкових різницевих методів. Розглянуті методи суттєво підвищують ефективність чисельного розв’язання жорстких систем звичайних диференціальних рівнянь.
The problems to be considered in this work are the problems connected with parallel modeling of stiff dynamic systems with concentrated parameters which belong to the class of quickly- slow, or singularly perturbed systems. Approaches to generation of block methods coefficients of the prescribed degree of accuracy have been developed and their stability has been proved. The examined methods considerably raise efficiency of the numerical solution of stiff systems of the ordinary differential equations
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/9581
ISSN: 1996-1588
Располагается в коллекциях:Випуск 14(188)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
1_05.pdf708,93 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.