Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9334
Название: Прогнозирование максимальных нагрузок в подсистемах привода исполнительных органов очистных комбайнов
Другие названия: Прогнозування максимальних навантажень в підсистемах приводу виконавчих органів очисних комбайнів
Авторы: Горбатов, П.А.
Лысенко, Н.М.
Перинский, М.В.
Дата публикации: 2011
Издательство: Технопарк ДонНТУ УНИТЕХ
Библиографическое описание: Горбатов П.А. Прогнозування максимальних навантажень в підсистемах приводу виконавчих органів очисних комбайнів: монографія / П.А. Горбатов, М.М. Лисенко, М.В. Перінський. – Під заг. ред. П.А. Горбатова. – Донецьк: Технопарк ДонНТУ УНИТЕХ, 2011.– 130 с.
Краткий осмотр (реферат): Розроблено математичне і програмне забезпечення імітаційного моделювання динамічних процесів в підсистемах приводу виконавчих органів очисних комбайнів при прорізанні різцем твердих включень різного мінералогічного складу. Для цих режимів встановлені закономірності формування динамічних процесів в підсистемах приводу виконавчих органів комбайна КДК500. Обґрунтовані стосовно прогнозування максимальних навантажень коректні варіанти математичного відображення імпульсних збурень. Встановлена ефективність віброзахисних пристроїв щодо зниження максимальних навантажень.
Описание: Монографія призначена для наукових співробітників та інженерно-технічного персоналу, що займаються питаннями створення та модернізації очисних комбайнів, а також для аспірантів і студентів, що навчаються за фахом «Гірничі машини і комплекси».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/9334
ISBN: 978-966-8248-29-0
Располагается в коллекциях:Монографії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Пиковые нагрузки.pdf205,78 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.