Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9333
Название: Выемочные комбайны нового поколения как энергетические системы мехатронного класса
Другие названия: Виймальні комбайни нового покоління як енергетичні системи мехатронного класу
Авторы: Горбатов, П.А.
Лысенко, Н.М.
Косарев, В.В.
Дата публикации: 2010
Издательство: Цифрова типографія
Библиографическое описание: Виймальні комбайни нового покоління як енергетичні системи мехатронного класу: монографія / П.А. Горбатов, В.В. Косарев, М.М. Лисенко; під. заг. ред. П.А. Горбатова. - Донецьк: Цифрова типографія, 2010.- 173с.: іл.
Краткий осмотр (реферат): Виконано синтез результатів, що досягнуті при створенні сучасних очисних та прохідницьких комбайнів у порівнянні з ма-шинами попередніх поколінь. Встановлені відмінні особливості паралельного проектування виймальних машин нового покоління на основі функціонально-структурної та структурно-конструк-тивної синергетичної інтеграції. Сформовано концептуальні положення оптимального проектування і напрямків розвитку виймальних машин як енергетичних машин мехатронного класу. Розроблено математичні моделі оптимального проектування традиційних та інформаційно-електронних складових комбайнів наступного покоління з високим ступенем інтелектуалізації процесів управління цими машинами.
Описание: Монографія призначена для наукових співробітників, конструкторів та виробничників, що працюють в галузі створення, модернізації та експлуатації виймальних машин, а також може використовуватися які навчальний посібник для аспірантів і студентів ВНЗ при вивченні відповідних розділів дисциплін «Гірничі машини і комплекси», «Мехатроніка», «Автоматизація гірничих машин», «Проектування і конструювання гірничих машин та комплексів».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/9333
ISBN: 978-617-579-041-0
Располагается в коллекциях:Монографії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Выемочные комбайны.pdf147,14 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.