Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8980
Название: Землесосні і ерліфтно-землесосні снаряди
Авторы: Бойко, Микола Григорович
Козиряцький, Леонід Микитович
Кононенко, Анатолій Петрович
Дата публикации: 2007
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Землесосні і ерліфтно-землесосні снаряди: Навчальний посібник. – Донецьк: ДонНТУ, 2005. – 296 с. / Бойко М.Г., Козиряцький Л.М., Кононенко А.П.
Краткий осмотр (реферат): Надані загальні відомості про земснаряди (призначення, класифікація, параметри, компонування, принцип дії), надані конструкції ґрунтозабірних пристроїв для робочих переміщень, корпуса, допоміжних пристроїв та механізмів. Описано керування земснарядом, експлуатація, обслуговування, монтаж та демонтаж механічного і гідравлічного обладнання. Наведені загальні відомості про ерліфти та елріфтно-земснарядні комплекси (ЕЗК), надані основи теорії ерліфтів та їх гідравлічні розрахунки, дослідження руху твердої фракції у підйомній трубі ерліфта, конструктивні елементи ерліфтів, особливості роботи ЕЗК. Надано опис гідро відвалів та розробка родовищ драгами. Наведені порівняльні дані. Навчальний посібник призначено для студентів гірничих, гідравлічних, будівельних та механічних спеціальностей, а також для інженерно-технічних робітників, які працюють в галузі гідромеханізації.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/8980
ISBN: 978-966-377-036-9
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри ЕМС

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
землесосні снаряди.pdf2,11 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.