Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8972
Название: Повышение нагрузки на лаву и улучшение сортового состава угля без дополнительных затрат
Другие названия: Підвищення навантаження на лаву і поліпшення сортового складу вугілля без додаткових витрат
Авторы: Бойко, Н.Г.
Бойко, Е.Н.
Бойко, М.Г.
Бойко, Є.М.
Дата публикации: 2003
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Бойко М.Г. Підвищення навантаження на лаву і поліпшення сортового складу вугілля без додаткових витрат: монографія / М.Г. Бойко, Є.М. Бойко.- Донецьк, РВА ДонНТУ, 2003. – 80 с.
Краткий осмотр (реферат): Викладено шляхи, що забезпечують підвищення навантаження на лави і поліпшення сортового складу добутого вугілля без додаткових витрат, обладнаних найбільш розповсюдженими в даний час і перспективними очисними комбайнами зі шнековими і барабанними з вертикальною віссю обертання виконавчими органами. Теоретичні положення й отримані результати перевірені і підтверджені спеціальними експериментальними дослідженнями як на спеціальних стендах, так і в реальних умовах експлуатації очисних комбайнів. Запропоновані в роботі методи забезпечують практично без додаткових витрат підвищення на 15-20% добового навантаження лав і значне (у 1,5 – 2 рази) поліпшення сортового складу добутого вугілля сучасними очисними комбайнами. Для інженерно-технічних працівників вугільного і гірничого машинобудування, аспірантів і студентів, що навчаються за фахом «Гірниче обладнання».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/8972
ISBN: 966-7559-72-6
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри ЕМС

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Mon_pov_nagr.pdf88,44 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.