Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8254
Название: Очистные комбайны для тонких пологих пластов (теория работы, расчет и выбор параметров)
Другие названия: Очисні комбайни для тонких пологих пластів
Авторы: Бойко, Н.Г.
Бойко, М.Г.
Дата публикации: 2010
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Бойко М.Г. Очисні комбайни для тонких пологих пластів. – Донецьк: ДВНЗ «ДонНТУ», 2010. - 476 с.
Краткий осмотр (реферат): Викладені питання розрахунку та вибору параметрів очисних комбайнів для тонких пологих пластів, робочими органами яких є так звані шнеки «малого» діаметру та частково барабані з вертикальною віссю обертання. Розглянуті в монографії питання відносно теорії роботи та розрахунків основних параметрів комбайнів базуються на приватних теоретичних дослідженнях автора монографії. Експериментальна перевірка одержаних теоретичним шляхом результатів проведена під керівництвом автора та його участю як на спеціальних стендах, так і в реальних (шахтних) умовах експлуатації комбайнів. Для інженерно-технічних працівників, працівників вугільного та гірничого машинобудування, аспірантів і студентів, що навчаються за фахом «Гірниче обладнання».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/8254
ISSN: 966-7745-32-5
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри ЕМС

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Mon_OK dly tonk_pol_plastov.pdf524,7 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.