Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8249
Название: Повышение ресурса и эффективности работы режущего инструмента горных машин
Другие названия: Підвищення ресурсу та ефективності роботи ріжучого інструменту гірничих машин
Авторы: Бойко, Н.Г.
Бойко, М.Г.
Дата публикации: 2007
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Бойко М.Г. Підвищення ресурсу та ефективності роботи ріжучого інструменту гірничих машин. - Донецьк: РВА ДУНВГО, 2007.-  104 с.
Краткий осмотр (реферат): Викладені шляхи підвищення ресурсу (довговічності) і ефективності роботи ріжучого інструменту - радіального і тангенціального типу, надійності їх кріплення в кулаках. Це дозволяє, з одного боку, утримувати нерівномірність низькочастотної складової навантаження, що формується на виконавчому органі комбайна, по величині, близькій до розрахункової, і на цій основі підвищувати продуктивність комбайна, з іншого - скорочувати додаткові непродуктивні витрати часу на заміну інструменту і підвищувати навантаження на лаву. Застосування спеціального ріжучого інструменту - різців з робочою бічною гранню - забезпечує зниження питомих витрат енергії на видобуток вугілля і значне поліпшення сортового складу видобутого вугілля. Отримані результати перевірені і підтверджені при роботі очисних комбайнів в реальних умовах їх експлуатації. Для інженерно-технічних працівників вугільного і гірничого машинобудування, аспірантів і студентів, що навчаються за фахом «Гірниче устаткування».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/8249
ISBN: 978-966-377-043-4
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри ЕМС

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Mon_pov effekt_RI.pdf99,63 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.