Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8152
Название: Привод исполнительных органов очистных комбайнов
Другие названия: Привід виконавчих органів очисних комбайнів
Авторы: Бойко, Н.Г.
Бойко, М.Г.
Дата публикации: 2005
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Бойко М.Г. Привід виконавчих органів очисних комбайнів.  Донецьк: РВА ДУНВГО, 2005.  140 с.с.
Краткий осмотр (реферат): Викладені в основному питання динаміки привода виконавчих органів очисних комбайнів, як динамічних систем, підданих випадковому збурюванню з «викидами» навантаження вище рівня при нормальній роботі комбайна. Установлені частотні й дисипативні характеристики привода і з урахуванням того, що виконавчий орган комбайна обертається в напруженому середовищі вугілля, що ним вивантажується. Розглянуті також питання роботи комбайнів, як з однодвигуновим, так і багатодвигуновим приводом. Установлено вплив нерівномірності навантаження, розкиду параметрів та умов живлення на стійкий момент привода. Для інженерно-технічних працівників, працівників вугільного та гірничого машинобудування, аспірантів і студентів, що навчаються за фахом «Гірниче устаткування».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/8152
ISBN: 966-7745-32-5
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри ЕМС

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Mon_privod IO.pdf97,63 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.