Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7864
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту з дисципліни «Проектування засобів та систем телекомунікаційних мереж» (для студентів очної форми навчання по спеціальності «Телекомунікаційні системи та мережі» 092401)
Авторы: Ступак, Гліб Володимирович
Дегтяренко, Ілля Вячеславович
Прядко, Людмила Олександрівна
Ключевые слова: проектування
телекомунікації
трафік
розрахунок
прогноз
топологія
пропускна здатність
навантаження
Дата публикации: 12-мар-2012
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації до курсового проекту за курсом "Проектування засобів та систем телекомунікаційних мереж" для студентів заочної форми навчання по спеціальності 7.091402 "Телекомунікаційні системи та мережі" / Укл.: доц. Дегтяренко І.В., ас. Ступак Г.В., ас. Прядко Л.О. - Донецьк: ДонНТУ, 2007.- 58 с. Даний курсовий проект спрямовано на опанування студентами теоретичних основ та практичних навичок проектування телекомунікаційних мереж зв’язку та підготовки к дипломному проектуванню. Описано вимоги до структури, змісту та оформлення проекту. Наведено методики та приклади розрахунку параметрів мережі, що проектується.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/7864
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання кафедри АТ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Proektirovanie_TKS.pdf882 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.