Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7655
Название: Вплив похибки закріплення шліфувального круга на шпинделі верстата на непродуктивні витрати алмазу та неврівноваженість круга
Авторы: Матюха, Петр Григорьевич
Азарова, Наталья Викторовна
Благодарный, Антон
Ключевые слова: похибка установки
шліфувальний круг
витрати алмазів
неврівноваженість круга
Дата публикации: 2010
Издательство: Донецьк: ДНВЗ «ДонНТУ»
Библиографическое описание: Метою роботи є дослідження впливу похибки закріплення шліфувального круга на шпинделі верстата на непродуктивні витрати алмазу та неврівноваженість круга, та розробка способів їх зменшення.
Серия/номер: Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: Машинобудування і машинознавство.;Випуск 7 (166)
Краткий осмотр (реферат): Досліджено вплив похибки установки шліфувального круга на стандартні фланці без додаткового регулювання положення робочої поверхні круга в радіальному напрямку на виникнення непродуктивних витрат алмазів та збільшення неврівноваженої сили. Запропонований пристрій для регулювання положення робочої поверхні круга в радіальному напрямку, який забезпечує зменшення неврівноваженої сили, що виникає при закріпленні круга на шпинделі верстата в 4-5,5 рази.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/7655
Располагается в коллекциях:Статті кафедри "Вища математика" ім.В.В.Пака

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
17 Матюха, Азарова, Благодарный (статья ДонНТУ МС_ 2010).pdf274,2 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.