Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7655
Title: Вплив похибки закріплення шліфувального круга на шпинделі верстата на непродуктивні витрати алмазу та неврівноваженість круга
Authors: Матюха, Петр Григорьевич
Азарова, Наталья Викторовна
Благодарный, Антон
Keywords: похибка установки
шліфувальний круг
витрати алмазів
неврівноваженість круга
Issue Date: 2010
Publisher: Донецьк: ДНВЗ «ДонНТУ»
Citation: Метою роботи є дослідження впливу похибки закріплення шліфувального круга на шпинделі верстата на непродуктивні витрати алмазу та неврівноваженість круга, та розробка способів їх зменшення.
Series/Report no.: Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: Машинобудування і машинознавство.;Випуск 7 (166)
Abstract: Досліджено вплив похибки установки шліфувального круга на стандартні фланці без додаткового регулювання положення робочої поверхні круга в радіальному напрямку на виникнення непродуктивних витрат алмазів та збільшення неврівноваженої сили. Запропонований пристрій для регулювання положення робочої поверхні круга в радіальному напрямку, який забезпечує зменшення неврівноваженої сили, що виникає при закріпленні круга на шпинделі верстата в 4-5,5 рази.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/7655
Appears in Collections:Статті кафедри "Вища математика" ім.В.В.ПакаItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.