Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7563
Title: УЗАГАЛЬНЕННЯ МЕТОДІВ ПОБУДОВИ КОРЕЛЯЦІЙНО-РЕГРЕСІЙНИХ МОДЕЛЕЙ
Authors: Волков, Сергій Володимирович
Віннік, Олена Олександрівна
Keywords: регресія
залежність
модель
вид залежності
Issue Date: 26-May-2010
Publisher: Донецьк, ООО "Цифрова типографія"
Citation: Вінник О.О., Волков С.В. Узагальнення методів побудови кореляційно-регресійних моделей// Геотехнології і охорона праці у гірничій промисловості: Зб. матеріалів IV наук.-практ. конф., Красноармійський індустріальний інститут ДонНТУ, 26 травня 2010 р. - Донецьк: ООО "Цифровая типография", 2010. - с.271-278
Abstract: У межах єдиного підходу до кореляційно-регресійного моделювання побудована узагальнена функція регресії, а також наведена методика та розроблена програма (за допомогою інтегрованого середовища програмування DELPHI) для пофакторного встановлення виду регресії та знаходження її параметрів, що дозволяє значно узагальнити відповідне моделювання.
Description: У межах єдиного підходу до кореляційно-регресійного моделювання побудована узагальнена функція регресії, а також наведена методика та розроблена програма (за допомогою інтегрованого середовища програмування DELPHI) для пофакторного встановлення виду регресії та знаходження її параметрів, що дозволяє значно узагальнити відповідне моделювання.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/7563
ISSN: УДК 519.222
Appears in Collections:Геотехнології і охорона праці у гірничій промисловості 2010 р.
Доповіді та тези доповідей на конференціях і семінарахItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.