Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6532
Название: ВИКОРИСТАННЯ ГЕНЕТИЧНОГО АЛГОРИТМУ ПРИ ДІАГНОСТУВАННІ РПН ТРАНСФОРМАТОРІВ
Авторы: Лежнюк, П.Д.
Рубаненко, О.Є.
Пиріжок, М.І.
Ключевые слова: Генетичний алгоритм
Перевірка ефективності використання генетичного алгоритму в діагностуванні РПН трансформатора
Дата публикации: 2008
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: “Електротехніка і енергетика”, випуск 8 (140). - Донецьк: ДВНЗ «ДонНТУ», 2008. – 251 с.
Серия/номер: Електротехніка і енергетика;випуск 8 (140)
Краткий осмотр (реферат): In the article the example of the use of genetic algorithm is considered in forming of database for the studies of neutron network which is used for optimization of microprocessor device software of diagnostics of TCUL (tap-changing-underload) of power transformers.
Описание: Велику роль в забезпеченні високої якості електричної енергії відіграють сучасні системи діагностування як силових трансформаторів так і їх РПН. Це дозволяє виявляти та прогнозувати їх технічний стан та надійність трансформатора в цілому. В свою чергу це дозволить не тільки своєчасно виводити обладнання в ремонт, а й значно ефективніше керувати перетоками потужностей в системі, враховуючи та прогнозуючи технічний стан РПН силових трансформаторів в кожному вузлі окремо. Особливо актуально це питання постає в умовах непо- вноти отриманої інформації про РПН трансформатора та про його стан. Саме для розв’язання подібних задач найкраще зарекомендували себе алгоритми, які базуються на нейронних мережах та генетичних алгоритмах.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/6532
Располагается в коллекциях:2008_Випуск 8(140)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Lezhnyuk, PD; Rubanenko, O.Є.; Pirіzhok, M.І..pdf409,94 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.