Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6211
Назва: ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ ПОШКОДЖЕНЬ НА ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ З ВИКОРИСТАННЯМ ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ
Автори: Кириленко, О.В.
Блінов, І.В.
Ключові слова: ліній електропередач
визначення місця пошкодження
НЕЙРОННІ МЕРЕЖІ
Дата публікації: 2008
Видавництво: ДонНТУ
Короткий огляд (реферат): This paper presents the use of probabilistic neural network to transmission line fault classification and use of feed-forward back propagation neural network to fault location in transmission line.
Опис: Вихід з роботи ліній електропередач (ЛЕП), як правило, приводить до знеструмлення споживачів та зниження надійності електропостачання. Тому однією з найважливіших є задача відновлення електропоста- чання шляхом швидкого й точного визначення місця пошкодження (ВМП) ЛЕП. При цьому під ВМП найчас- тіше розуміється визначення виду та місця короткого замикання (КЗ) на ЛЕП. Сьогодні найбільше застосування в практиці електроенергетичних систем (ЕЕС) знайшли технічні й програмні засоби ВМП, що основані на вимі- рюванні параметрів аварійного режиму (ПАР) з одного та двох боків ЛЕП з подальшим визначенням виду та розрахунку відстані до місця КЗ.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/6211
Розташовується у зібраннях:2008_Випуск 8(140)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kirilenko, OV; Blinov, I.V.pdf427,27 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.