Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6211
Название: ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ ПОШКОДЖЕНЬ НА ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ З ВИКОРИСТАННЯМ ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ
Авторы: Кириленко, О.В.
Блінов, І.В.
Ключевые слова: ліній електропередач
визначення місця пошкодження
НЕЙРОННІ МЕРЕЖІ
Дата публикации: 2008
Издательство: ДонНТУ
Краткий осмотр (реферат): This paper presents the use of probabilistic neural network to transmission line fault classification and use of feed-forward back propagation neural network to fault location in transmission line.
Описание: Вихід з роботи ліній електропередач (ЛЕП), як правило, приводить до знеструмлення споживачів та зниження надійності електропостачання. Тому однією з найважливіших є задача відновлення електропоста- чання шляхом швидкого й точного визначення місця пошкодження (ВМП) ЛЕП. При цьому під ВМП найчас- тіше розуміється визначення виду та місця короткого замикання (КЗ) на ЛЕП. Сьогодні найбільше застосування в практиці електроенергетичних систем (ЕЕС) знайшли технічні й програмні засоби ВМП, що основані на вимі- рюванні параметрів аварійного режиму (ПАР) з одного та двох боків ЛЕП з подальшим визначенням виду та розрахунку відстані до місця КЗ.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/6211
Располагается в коллекциях:2008_Випуск 8(140)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Kirilenko, OV; Blinov, I.V.pdf427,27 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.