Автореферати диссертації кафедри металургії сталі Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2011-03-23Розвиток теорії продування металу аргоном і вдосконалення технології позапічної обробки та розливання наднизьковуглецевих сталей.Пісмарьов, К.Є.; Писмарев, К.Е.; Pismaryov, K.E.
2010-10-12Вдосконалення інтегрованої схеми ресурсозберігаючих технологій для виробництва і розливання міді вогневого рафінування.Савєнков, Юрій Дмитрович; Савенков, Ю.Д.; Savenkov, Yu.D.
2007-09-20Вдосконалення технології і параметрів переливу сталі з проміжного ковша в кристалізатор високошвидкісної сортової МБЛЗШтепан, Евгений Викторович; Штепан, Євген Вікторович; Shtepan, Eugeny Victorovich
2010-03-20Розвиток теорії та технології ковшової обробки в сталеливарному модуліСафонов, Володимир Михайлович; Сафонов, Владимир Михайлович; Safonov, V.
2011-03-23Обгрунтування і вдосконалення технологічних параметрів процесу безперервного розливання сталі на високопродуктивних сортових МБЛЗУхін, Володимір Євгенович; Ухин, Владимир Егеньевич; Ukhin, V.Ye.
2010-10-15Обгрунтування параметрів руху кристалізатора машини безперервного лиття заготівок і вдосконалення його конструкціїАнтыкуз, Олег Васильевич; Антикуз, Олег Васильович; Antykuz, O. V.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 6 of 6