Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5753
Назва: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання лабораторних робіт за курсами “Вакуумна та плазмова електроніка”, “Додаткові розділи електроніки” (для студентів спеціальностей «Прилади і системи екологічного моніторингу», «Електронні системи»)
Автори: Винниченко, М.Г.
Ликов, О.Г.
Винниченко, Н.Г.
Лыков, А.Г.
Ключові слова: Дослідження
Електронно-вакуумна лампа
Електронно-променева трубка
Газорозрядний знаковий індикатор
Дата публікації: 2011
Видавництво: Донецьк: ДонНТУ
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт за курсами “Вакуумна та плазмова електроніка”, “Додаткові розділи електроніки” для студентів спеціальностей «Прилади і системи екологічного моніторингу», «Електронні системи»/ Укл.: М.Г. Винниченко, О.Г. Ликов – Донецьк: ДонНТУ, 2011 р. – 13 с.
Короткий огляд (реферат): Наведені мета та задачі лабораторних робіт, порядок їх виконання, вимоги до змісту звітів, завдання на лабораторні роботи, та методичні вказівки до їх виконання.
Опис: Методичні вказівки призначені для студентів спеціальностей «Прилади і системи екологічного моніторингу», «Електронні системи». Мета цього курсу - вивчити фізичні принципи роботи вакуумних та плазмових приладів, їх побудову, основні характеристики та параметри.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/5753
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання кафедри ЕТ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
05_МУ_лаб.работы_.pdf229,4 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.