Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5705
Title: Історія України. Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
Authors: ст.викл. Колганова Л.М. ст. викл. Тюльченко І.К., доц. Пєшкова Л.В., доц.Борбачова Л.В., доц. Губарев В.К., доц. Федорова Л.О., ст.викл. Койнаш В.В., проф. Саржан А.О., доц. Нікітенко К.В.
Keywords: Історія України
History of Ukraine
Issue Date: 2008
Publisher: ДонНТУ
Citation: Історія України. Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / [Колганова Л.М., Тюльченко І.К., Пєшкова Л.В. та ін.]; За ред. А.О. Саржана. – Донецьк: ДонНТУ, 2008.– 158с.
Abstract: Навчальний посібник складено відповідно до програми з дисцитпліни „Історія України” для студентів вищих навчальних закладів. Наведений у посібнику фактичний матеріал висвітлює період від виникнення людської цивілізації на території України до сьогодення. Автори пропонують викладання навчального матеріалу з позиції сучасного наукового підхіду, в ясній і доступній формі, великий за обсягом фактичний матеріал подано у максимально стислій формі.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/5705
Appears in Collections:Навчально-методичні посібники кафедри історії і права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
History of Ukraine.pdfНавчальний посібник складено відповідно до програми з дисцитпліни „Історія України” для студентів вищих навчальних закладів1,22 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.