Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5705
Название: Історія України. Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
Авторы: ст.викл. Колганова Л.М. ст. викл. Тюльченко І.К., доц. Пєшкова Л.В., доц.Борбачова Л.В., доц. Губарев В.К., доц. Федорова Л.О., ст.викл. Койнаш В.В., проф. Саржан А.О., доц. Нікітенко К.В.
Ключевые слова: Історія України
History of Ukraine
Дата публикации: 2008
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Історія України. Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / [Колганова Л.М., Тюльченко І.К., Пєшкова Л.В. та ін.]; За ред. А.О. Саржана. – Донецьк: ДонНТУ, 2008.– 158с.
Краткий осмотр (реферат): Навчальний посібник складено відповідно до програми з дисцитпліни „Історія України” для студентів вищих навчальних закладів. Наведений у посібнику фактичний матеріал висвітлює період від виникнення людської цивілізації на території України до сьогодення. Автори пропонують викладання навчального матеріалу з позиції сучасного наукового підхіду, в ясній і доступній формі, великий за обсягом фактичний матеріал подано у максимально стислій формі.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/5705
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні посібники кафедри історії і права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
History of Ukraine.pdfНавчальний посібник складено відповідно до програми з дисцитпліни „Історія України” для студентів вищих навчальних закладів1,22 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.