Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5688
Название: Навчально-методичний посібник з дисципліни «Прогнозування соціально-економічних процесів» для студентів спеціальності 6.030502 «Економічна кібернетика» усіх форм навчання
Авторы: Курносова, Олеся Олександрівна
Курносова, Олеся Александровна
Ключевые слова: прогнозування
методи прогнозування
варіанти завдань для виконання практичних робіт з прогнозування соціально-економічних процесів
прогнозування соціально-економічних процесів
Дата публикации: 2008
Издательство: АДІ ДВНЗ «ДонНТУ
Библиографическое описание: Навчально-методичний посібник з дисципліни «Прогнозування соціально-економічних процесів» для студентів спеціальності 6.030502 «Економічна кібернетика» усіх форм навчання / Укл.: Курносова О.О. – Горлівка, АДІ ДВНЗ «ДонНТУ», 2008. – 62 с.
Краткий осмотр (реферат): У навчально-методичному посібнику узагальнені основні методи соціально-економічного прогнозування, містяться варіанти завдань для виконання лабораторних робіт. З метою опанування навичок прогнозування та аналізу соціально-економічних процесів наведені приклади розв’язання основних типів задач. Передбачена тематика рефератів з прогнозування соціально-економічних процесів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/5688
Располагается в коллекциях:Монографії, підручники та посібники, що видавалися кафедрою "Інформаційні системи в економіці"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПРОГНОЗУВАННЯ СЕП.doc1,77 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.