Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4933
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ "СПЕЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ ГЕОМЕТРИЗАЦІЇ РОДОВИЩ КОРИСНИХ КОПАЛИН"
Authors: Мирный, Вячеслав Васильевич
Филатова, И.В.
Keywords: Підрахунок запасів
способ геологічних блоків
Оконтурювання родовищ
способ ізоліній
Issue Date: 2011
Publisher: Методичні вказівки до виконання лабораторних і самостійних робіт з дисципліни "Спеціальні питання геометризації родовищ корисних копалин" / В.В.Мирний, І.В.Філатова – Донецьк: ДонНТУ, 2011. – 50c.
Abstract: Методичні вказівки є частиною комплексу методичних матеріалів, розроблених кафедрою маркшейдерської справи ДВНЗ ДонНТУ. Вони містять у собі вказівки щодо виконання лабораторних робіт, самоконтролю і самоаналізу студентів підчас самостійної роботи над матеріалом. До спеціальних віднесено питання розвіданості родовищ, підготовки до освоєння, підрахунку об'ємів покладів, визначення кількості запасів корисної копалини і ін.
Description: Методичні вказівки є частиною комплексу методичних матеріалів, розроблених кафедрою маркшейдерської справи ДВНЗ ДонНТУ. Вони містять у собі вказівки щодо виконання лабораторних робіт, самоконтролю і самоаналізу студентів підчас самостійної роботи над матеріалом. До спеціальних віднесено питання розвіданості родовищ, підготовки до освоєння, підрахунку об'ємів покладів, визначення кількості запасів корисної копалини і ін.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4933
Appears in Collections:Науково-методичні посібники кафедри маркшейдерської справи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
СПЕЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ ГЕОМЕТРИЗАЦІЇ.pdf868,11 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.