Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4919
Назва: М ЕТОДИЧНІ ВК АЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ТА САМОСТІЙНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ “маркшейдерські роботи при тунелебудуванні”
Автори: Гавриленко, Ю.М.
Стягун, А.В.
Грищенков, А.Н.
Филатова, И.В.
Ключові слова: колімаційна помилка
теодоліт
Місце нуля
Обчислення координат
Дата публікації: 2010
Видавництво: Методичні вказівки до виконання лабораторних та самостійних робіт з дисципліни “М а р к ш е й д е р с ь к і р о б о т и п р и т у н е л е б у д у в а н н і ”/ Ю.М. Гавриленко, А.В. Стягун, А.М. Грищенков, І.В. Філатова. Донецьк: ДонНТУ, 2010, 59c.
Короткий огляд (реферат): Приведено зміст лабораторних та самостійних робіт студентів спеціальності 7.090307 “Маркшейдерська справа” з дисципліни “М а р к ш е й д е р с ь к і р о б о т и п р и т у н е л е б у д у в а н н і ”. Методичні вказівки призначені для підготовки магістрів та спеціалістів, що навчаються по формам навчання: денна, заочна, екстернат.
Опис: Приведено зміст лабораторних та самостійних робіт студентів спеціальності 7.090307 “Маркшейдерська справа” з дисципліни “М а р к ш е й д е р с ь к і р о б о т и п р и т у н е л е б у д у в а н н і ”. Методичні вказівки призначені для підготовки магістрів та спеціалістів, що навчаються по формам навчання: денна, заочна, екстернат.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4919
Розташовується у зібраннях:Науково-методичні посібники кафедри маркшейдерської справи

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
маркшейдерські роботи при.pdf1,3 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.