Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4876
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «ГІРНИЧА ГЕОМЕТРІЯ» ЧАСТИНА 2 ГЕОМЕТРИЗАЦІЯ РОДОВИЩ КОРИСНИХ КОПАЛИН
Authors: Мирный, Вячеслав Васильевич
Стягун, Анатолий Владимирович
Keywords: ГІПСОМЕТРИЧНИЙ ПЛАН
КООРДИНАТИ ТОЧКИ
скид
елементи залягання
Issue Date: 2011
Publisher: Методичні вказівки до виконання лабораторних і самостійних робіт з дисципліни «Гірнича геометрія» / Мирний В.В., Стягун А.В..- Донецьк: ДонНТУ, 2011,- 48с.
Abstract: Методичні вказівки охоплюють обсяг курсу «Гірнича геометрія», що читається студентам маркшейдерської спеціальності на третьому й четвертому курсах. Завдання розділу «Геометризація родовищ корисних копалин» складені з таким розрахунком, що студент уже виконав завдання по частині 1 - «Проекції, що застосовуються для складання гірничої графічної документації». Методичні вказівки складаються з дев'яти завдань, по кожному з яких наведені рекомендації для їхнього виконання, вихідний матеріал представлений кресленнями й таблицями, розміщеними в тексті. Усі побудови повинні бути виконані тушшю відповідно до діючих умовних позначок. В заключній частині «Методичні вказівки» містять перелік запитань і завдань для самостійної підготовки студентів, самоаналізу і самоконтролю власних знань.
Description: Методичні вказівки охоплюють обсяг курсу «Гірнича геометрія», що читається студентам маркшейдерської спеціальності на третьому й четвертому курсах. Завдання розділу «Геометризація родовищ корисних копалин» складені з таким розрахунком, що студент уже виконав завдання по частині 1 - «Проекції, що застосовуються для складання гірничої графічної документації». Методичні вказівки складаються з дев'яти завдань, по кожному з яких наведені рекомендації для їхнього виконання, вихідний матеріал представлений кресленнями й таблицями, розміщеними в тексті. Усі побудови повинні бути виконані тушшю відповідно до діючих умовних позначок. В заключній частині «Методичні вказівки» містять перелік запитань і завдань для самостійної підготовки студентів, самоаналізу і самоконтролю власних знань.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4876
Appears in Collections:Науково-методичні посібники кафедри маркшейдерської справи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ГЕОМЕТРИЗАЦІЯ РОДОВИЩ КОРИСНИХ КОПАЛИН.pdf700,77 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.