Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4874
Назва: МЕТО ДИЧН І В КАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОР НИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ “ Г І Р О С К О П І Ч Н Е О Р І Є Н Т У В А Н Н Я ”
Автори: Стягун, Анатолий Владимирович
Грищенков, Андрей Николаевич
Ключові слова: гірокомпас
ГІРОСКОПІЧНЕ ОРІЄНТУВАННЯ
гіроприставка
азимут
Дата публікації: 2010
Видавництво: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “ Г і р о с к о п і ч н е о р і є н т у в а н н я ” / А.В. Стягун, А.М. Грищенков. Донецьк: ДонНТУ, 2010. 27 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “ Г і р о с к о п і ч н е о р і є н т у в а н н я ” / А.В. Стягун, А.М. Грищенков. Донецьк: ДонНТУ, 2010. 27 с. Приведено зміст лабораторних робіт студентів спеціальності 7.090307 “Маркшейдерська справа” з дисципліни “ Г і р о с к о п і ч н е о р і є н т у в а н н я ” . Методичні вказівки призначені для підготовки бакалаврів, що навчаються по формам навчання: денна, заочна, екстернат.
Опис: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “ Г і р о с к о п і ч н е о р і є н т у в а н н я ” / А.В. Стягун, А.М. Грищенков. Донецьк: ДонНТУ, 2010. 27 с. Приведено зміст лабораторних робіт студентів спеціальності 7.090307 “Маркшейдерська справа” з дисципліни “ Г і р о с к о п і ч н е о р і є н т у в а н н я ” . Методичні вказівки призначені для підготовки бакалаврів, що навчаються по формам навчання: денна, заочна, екстернат.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4874
Розташовується у зібраннях:Науково-методичні посібники кафедри маркшейдерської справи

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Г І Р О С К О П І Ч Н Е О Р І Є Н Т У В А Н Н Я.pdf470,06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.