Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4873
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ, РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНИХ ТА САМОСТІЙНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ "ГІРНИЧА ГЕОМЕТРІЯ"
Авторы: Мирный, Вячеслав Васильевич
Ключевые слова: Проекції
Похила свердловина
Дирекційний кут
розріз
Спосіб інваріантних ліній
Спосіб многогранника
СТЕРЕОГРАФІЧНІ ПРОЕКЦІЇ
АФІННІ ПРОЕКЦІЇ
Дата публикации: 2011
Издательство: Методичні вказівки до виконання лабораторних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з дисципліни «Гірнича геометрія», частина 1, «Проекції, що застосовуються при складанні гірничої графічної документації» / В.В.Мирний – Донецьк: ДонНТУ, 2011. –58с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки є частиною комплексу методичних матеріалів, які розроблені кафедрою маркшейдерської справи ДВНЗ «ДонНТУ» та містять у собі рекомендації щодо підготовки та проведення лабораторних робіт з дисципліни спецкурсу.
Описание: Методичні вказівки є частиною комплексу методичних матеріалів, які розроблені кафедрою маркшейдерської справи ДВНЗ «ДонНТУ» та містять у собі рекомендації щодо підготовки та проведення лабораторних робіт з дисципліни спецкурсу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4873
Располагается в коллекциях:Науково-методичні посібники кафедри маркшейдерської справи

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ, РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНИХ ТА.pdf798,5 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.