Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4873
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ, РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНИХ ТА САМОСТІЙНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ "ГІРНИЧА ГЕОМЕТРІЯ"
Authors: Мирный, Вячеслав Васильевич
Keywords: Проекції
Похила свердловина
Дирекційний кут
розріз
Спосіб інваріантних ліній
Спосіб многогранника
СТЕРЕОГРАФІЧНІ ПРОЕКЦІЇ
АФІННІ ПРОЕКЦІЇ
Issue Date: 2011
Publisher: Методичні вказівки до виконання лабораторних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з дисципліни «Гірнича геометрія», частина 1, «Проекції, що застосовуються при складанні гірничої графічної документації» / В.В.Мирний – Донецьк: ДонНТУ, 2011. –58с.
Abstract: Методичні вказівки є частиною комплексу методичних матеріалів, які розроблені кафедрою маркшейдерської справи ДВНЗ «ДонНТУ» та містять у собі рекомендації щодо підготовки та проведення лабораторних робіт з дисципліни спецкурсу.
Description: Методичні вказівки є частиною комплексу методичних матеріалів, які розроблені кафедрою маркшейдерської справи ДВНЗ «ДонНТУ» та містять у собі рекомендації щодо підготовки та проведення лабораторних робіт з дисципліни спецкурсу.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4873
Appears in Collections:Науково-методичні посібники кафедри маркшейдерської справиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.