Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4686
Название: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт по курсу «Виробничі процеси та обладнання об’єктів автоматизації» (для студентів спеціальності 6.050202)
Авторы: Соловьев, Г.И.
Негрей, С.Г.
Малышева, Н.Н.
Дата публикации: 2008
Издательство: Донецк, ДонНТУ
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки містять матеріал до виконання лабораторних робіт з курсу «Виробничі процеси та обладнання об’єктів автоматизації». Розглядаються основні умовні позначки, які зустрічаються у гірничій документації. Також представлені роботи, у яких пропонується вивчення умов відробки шахтних полів з використанням фактичної графічної документації («Схем розкриття шахтних полів», «Планів гірничих виробок по пластам», «Паспортів кріплення і управління покрівлею у лавах»). Для самоперевірки і підготовки студентів наданий перелік контрольних питань, які складені відповідно до побудови і послідовності навчального курсу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4686
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри РРККВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.