Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4443
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІН «МЕТРОЛОГІЯ ТА ВИМІРЮВАННЯ», «ВИМІРЮВАННЯ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ » (для студентів спеціальностей ТЗІ та КСД)
Авторы: Коренєв, В.Д.
Вовна, О.В.
Коренев, В.Д.
Вовна, А.В.
Ключевые слова: Осциллограф електронно-променевий
Метрологічна характеристика
Похибка
Вимірювання багаторазове
Нерівноточне вимірювання
Дата публикации: 2011
Издательство: Донецьк: ДонНТУ
Библиографическое описание: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисциплін «Метрологія та вимірювання», «Вимірювання в комп’ютерних системах» (для студентів спеціальностей ТЗІ «Технічний захист інформації» та КСД «Комп’ютерні системи технічної діагностики» / Уклад.: О.В. Вовна, В.Д. Коренєв - Донецьк: ДонНТУ, 2011. – 23 с.
Краткий осмотр (реферат): Містять основні положення теорії, які використовуються при виконанні лабораторних робіт; опис лабораторних стендів; порядок виконання лабораторних робіт; вимоги до змісту й оформлення звітів; питання з контролю знань студентів. Припускає застосування ПЕОМ при статистичній обробці результатів вимірювань. Призначені для надання допомоги студентам при підготовці до виконання лабораторних робіт і захисту звітів з лабораторних робіт.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4443
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання кафедри ЕТ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метрология Коренев.pdf400,03 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.