Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4356
Название: Методичні вказівки до курсу “Цифрові автомати” для студентів спеціальності (6.05080202 Електронні пристрої та системи)
Авторы: Винниченко, М.Г.
Тарасюк, В.П.
Вовна, О.В.
Винниченко, Н.Г.
Вовна, А.В.
Ключевые слова: Регістри
Лічильники
Генератори імпульсів
Комбінаційні схеми
Дата публикации: 2010
Издательство: Донецьк: ДонНТУ
Библиографическое описание: Методичні вказівки до курсу “Цифрові автомати” / Укладачі доц. к.т.н. М.Г. Винниченко, доц. к.т.н. В.П.Тарасюк, к.т.н. Вовна О.В. - Донецьк: ДонНТУ, 2010р – 36с.
Краткий осмотр (реферат): В методичних вказівках викладені основи математичної логіки, які використовуються для аналізу і синтезу логічних елементів та цифрових автоматів. Теоретичний матеріал ілюстрований численними прикладами, що спрямовані на практичне застосування теорії, приведені завдання для домашніх та практичних аудиторних робіт.
Описание: У вивчаємому курсі розглянуті питання моделювання цифрових пристроїв, починаючи від простих логічних елементів до складних багатофукціональних вузлів, вживаних в тій або іншій комбінації в обчислювальній техніці, автоматиці, інформаційно-вимірювальній техніці та в інших областях прикладної електроніки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4356
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання кафедри ЕТ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Cifr_avtomati_Winnichenko.pdf575,98 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.