Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4292
Назва: Математическая модель и исследование переходных газодинамических процессов на выемочных участках шахт Донбасса
Автори: Чередникова, Ольга Юрьевна
Лапко, Владимир Васильевич
Дата публікації: 2008
Видавництво: Вісті Донецького гірничого інституту: Всеукраїнський науково-технічний журнал гірничого профілю. – Донецьк: ДВНЗ «ДонНТУ», 2008. – №2. – С.115 – 121.
Короткий огляд (реферат): Разработана математическая модель переходных газодинамических процессов выемочных участков шахт Донбасса, отличающаяся тем, что параметры модели априорно могут быть определены по штатным горнотехническим данным участка. Показано, что модель адекватно отображает газодинамические свойства участков шахт Донбасса.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4292
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри комп'ютерної інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Чередникова.doc541 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.