Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4182
Название: Конспект лекцій з курсу “Теорія перешкодостійкого кодування” (для студентів спеціальності 7.091502 “Комп'ютерні системи та мережі”)/ Скл.: О.М.Дяченко - Донецьк: ДонНТУ, 2011. - 85 с. (на електронному носії № 75, прот. № 1 від 13.01.11)
Авторы: Дяченко, Олег Николаевич
Ключевые слова: перешкодостійке кодування
кодер
декодер
лінійні коди
Дата публикации: 13-янв-2011
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: Конспект лекцій з курсу “Теорія перешкодостійкого кодування” (для студентів спеціальності 7.091502 “Комп'ютерні системи та мережі”)/ Скл.: О.М.Дяченко - Донецьк: ДонНТУ, 2011. - 85 с. (на електронному носії № 75, прот. № 1 від 13.01.11)
Краткий осмотр (реферат): Викладено основи теорії перешкодостійкого кодування інформації. Розглянуто найбільше широко розповсюджені в цей час методи кодування - з використанням блокових і деревоподібних лінійних кодів, а також методи їхнього декодування. Наведено велику кількість практичних завдань, що дозволяють закріпити досліджуваний матеріал. В результаті вивчення дисципліни студенти отримають знання про тенденції розвитку науки та техніки в галузі перешкодостійкого кодування інформації; актуальні проблеми теорії перешкодостійкого кодування; основні терміни та визначення; принципи побудови кодів, що виявляють та виправляють помилки; способи побудови функціональних та принципових схем кодуючих та декодуючих пристроїв циклічних кодів; методи дослідження кодерів та декодерів, проведення порівняльного аналізу їх коригувальних здібностей; методи пошуку оптимальних рішень; математичні методи розв'язання задач, в тому числі i формалізованих методів, орієнтованих на використання ЕОМ.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4182
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні публікації кафедри комп'ютерної інженерії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Dyachenko TPK UA PDF P.pdf2,75 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.