Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4119
Title: Рекурентні методи обчислення багатовимірних дискретних перетворень Фур’є та Хартлі з підвищеною точністю обчислення в арифметиці з фіксованою комою
Other Titles: Recurrent methods of calculation of multidimensional discrete Fourier and Hartley transforms with enhanecable exactness of calculation in fixed-point arithmetic
Authors: Волинець, В.І.
Keywords: рекурентні методи обчислення
багатовимірні дискретні перетворення Фур’є та Хартлі
точність обчислення
арифметика з фіксованою комою
recurrent methods of calculation
multidimensional discrete Fourier and Hartley transforms
exactness of calculation
fixed-point arithmetic
Issue Date: 2011
Publisher: Донецкий национальный технический университет
Citation: В.І. Волинець. Рекурентні методи обчислення багатовимірних дискретних перетворень Фур’є та Хартлі з підвищеною точністю обчислення в арифметиці з фіксованою комою. / Наукові праці Донецького національного технічного університету, серія «Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка»,вып. 13 (185), Донецк, ДонНТУ, 2011. – С. 19-24.
Abstract: The recurrent methods 259 Наукові праці ДонНТУ ISSN1996-1588 Серія "Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка" випуск 13(185), 2011 of calculation of usual and modified multidimensional discrete Fourier and Hartley transforms are offered, exactness of which higher than exactness of the known methods of calculation of usual and modified multidimensional discrete Fourier and Hartley transforms during realization in fixed-point arithmetic for the case of truncating of results of operations of multiplications in an additional code and coincides with exactness of the known methods for other cases of approximation of results of operations of multiplication.
Description: Запропоновано рекурентні методи обчислення звичайних і модифікованих багатовимірних дискретних перетворень Фур’є та Хартлі, точність яких вища за точність відомих методів обчислення звичайних і модифікованих багатовимірних дискретних перетворень Фур’є та Хартлі при реалізації в арифметиці з фіксованою комою для випадку усікання результатів операцій множення в додатковому коді та збігається з точністю відомих методів для інших випадків апроксимації результатів операцій множення.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/4119
ISSN: ISSN 1996-1588
Appears in Collections:Випуск 13 (185)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1_03.pdf456,15 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.