Навчально-методичні видання кафедри природоохоронної діяльності Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 106
Issue DateTitleAuthor(s)
2019-06Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище» для студентів спеціальності 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища денної та заочної форми навчанняЗав'ялова, О.Л.; Таврель, М.І.
2023Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Захист навколишнього середовища при ліквідації підприємств ПЕК» для студ. техніч. спеціальностей. всіх форм навчанняКостенко, Віктор Климентович; Богомаз, Ольга Петрівна
2023Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Охорона довкілля в паливно-енергетичному комплексі» для магістрів спеціальності 101 Екологія всіх форм навчанняБогомаз, Ольга Петрівна
2023Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Моніторинг довкілля» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчанняБогомаз, Ольга Петрівна
2023-03-28Методичні вказівки до виконання семінарських занять з дисципліни «Стратегія сталого розвитку» для технічних спеціальностей всіх форм навчанняТаврель, Марина Ігорівна; Богомаз, Ольга Петрівна
2022-05Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Ландшафтна екологія та заповідна справа» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчанняБогомаз, О.П.
2022-05Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Комплексне використання надр» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчанняБогомаз, О.П.; Костенко, В.К.
2022-03Методичні вказівки до виконання індивідуальних завдань з дисципліни «Техніка та технології захисту атмосфери від забруднень» до виконання індивідуальної роботи для технічних спеціальностей всіх форм навчанняКостенко, В.К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2022-10Методичні вказівки до виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Моніторинг довкілля» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчанняБогомаз, О.П.
2022-02Методичні вказівки до виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Ландшафтна екологія та заповідна справа» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчанняБогомаз, О.П.
2021-05Методичні рекомендації до виконання випускної кваліфікаційної роботи бакалавра для студентів спеціальностей 101 Екологія, 183 Технології захисту навколишнього середовищаКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2021-05Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Техніка та технології захисту гідросфери від забруднень» для технічних спеціальностей всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2021-06Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище» для технічних спеціальностей всіх форм навчання для студентів спеціальностей 101 Екологія, 183 Технології захисту навколишнього середовища всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2016Методичні вказівки до лабораторних робіт за курсом «Урбоекологія» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Кутняшенко, О.І.
2018Методичні рекомендації щодо виконання завдань практичних занять з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки «Метеорологія і кліматологія» для студентів спеціальностей 101 Екологія, 183 Технології захисту навколишнього середовища всіх форм навчанняЗав'ялова, О.Л.
2019Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Альтернативні джерела енергії» для студентів спеціальності 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища, денної та заочної форми навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Таврель, М.І.
2019Методичні рекомендації до виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Біологія» для студентів спеціальності 101 ЕкологіяКостенко, В.К.; Шкрильова, С.М.
2016Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Водопостачання, водоспоживання та очистка стічних вод» для студентів всіх формЗав'ялова, О.Л.; Чепак, О.П.; Шкрильова, С.М.
2016Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Природоохоронне інспектування» для студентів всіх формКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Чепак, О.П.
2017Методичні вказівки до виконання завдань практичних занять з дисципліни «Технології газифікації вугілля» для студентів спеціальності 101 «Екологія» ( 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування») всіх форм навчання / укл. О.Л. Зав’ялова, О.І. Кутняшенко, С.М. Шкрильова, О.П. Чепак. – Покровськ: ДонНТУ, 2017. - 57 с.Зав'ялова, О.Л.; Кутняшенко, О.І.; Шкрильова, С.М.; Чепак, О.П.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 106